sâmbătă , 18 noiembrie 2017 - 6:42

Primul eșec pentru Pandurii în deplasare

Runda cu numărul IX a ligii secunde de fotbal a adus și primul eșec stagional din deplasare pentru Pandurii Târgu Jiu, formația gorjeană fiind surclasată de Dunărea Călărași cu scorul de 1-3. Singurul gol al elevilor lu Adrian Iencsi a fost marcat de Gabriel Dodoi, în minutul 20, gazdele întâlnirii de la Călărași întorcând apoi meciul în doar 28 de minute, prin Șandru, V. Alexandru și Bodo Kanda. După acest rezultat, Pandurii a rămas la ”cota” 12 puncte în clasamentul Ligii a II-a.

loading...
Loading...

* Din respect pentru cititori, GorjDomino isi rezerva dreptul de a elimina comentariile injurioase la adresa persoanelor vizate in articole, si nu numai, care contin greseli gramaticale evidente, ori care ataca demnitatea tuturor celor in cauza.